Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół w Perzowie i Zespole Szkół w Trębaczowie oraz Publicznym Gimnazjum w Perzowie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017.
Zakończenie roku szkolnego to chwila na którą z niecierpliwością oczekiwali zarówno uczniowie, rodzice jak i nauczyciele. To również czas refleksji i pożegnań.

Uroczystości rozpoczęte zostały mszą św. w kościołach parafialnych, a następnie w szkołach zostały wręczone świadectwa. Łącznie rok szkolny zakończyło 138 przedszkolaków, 224 uczniów szkół podstawowych i 110 gimnazjalistów. W uroczystościach udział wzięli Wójt Gminy Perzów Danuta Froń, Z-ca Wójta Gminy Weronika Urbańska oraz inspektor ds. Oświaty Dominika Drapiewska, które wręczyły dyplomy, nagrody książkowe zdolnym uczniom, laureatom bądź finalistom konkursów na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim w roku szkolnym 2016/2017. Jednocześnie Dyrektorzy Szkół poinformowali najzdolniejszych uczniów o  zaproszeniu Wójta Gminy Perzów uczniów wraz z rodzicami  na uroczyste wręczenie stypendiów motywacyjnych, które odbędzie się 26 czerwca 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie.
Wszystkim życzymy szczęśliwych, bezpiecznych, przepięknych wakacji, które dostarczą różnorodnych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. Oby te dni pozwoliły na zasłużony odpoczynek, nabranie sił i zapału do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami.