,,Dzień Matki i Dziecka ze smokiem w tle”

W sobotnie popołudnie 27 maja 2017 na terenach rekreacyjnych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie odbył się ,,Rodzinny Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka ze smokiem w tle”.
Wszystkich przybyłych przywitała Wójt Gminy Perzów Danuta Froń składając życzenia zarówno najmłodszym w przededniu ich święta jak i wszystkim mamom.
Z programem artystycznym wystąpiły dzieci z perzowskich szkół i przedszkoli oraz sekcji wokalnej i instrumentalnej działającej przy GOK w Perzowie. Swoje talenty wokalne zaprezentowali min. Zespół Perzowianie oraz włodarze i pracownicy Urzędu Gminy w Perzowie. Wójt gminy Perzów Danuta Froń wręczyła nagrody laureatom konkursów plastycznych pn: „Mama i ja” oraz „ Jaki jesteś perzowski smoku”. Było czytanie legendy o perzowskim smoku oraz rodzinny plener plastyczny.

 DSC 0363


Dzieci mogły przejechać się wozem strażackim i skorzystać z kurtyny wodnej przygotowanej przez OSP w Perzowie. Brały udział grach planszowych oraz w zabawach igrach ruchowych przygotowanych przez Lokalnych Animatorów. Biblioteka Publiczna w Perzowie przygotowała atrakcje związane z malowaniem koszulek wg. „własnej inwencji twórczej”. Dużym powodzeniem cieszyły się zamki dmuchane, euro bungee, fotobudka, wata cukrowa i popkorn. Sympatię zyskał szczudlarz ze słodyczami. Na wszystkich czekała kiełbaska i napoje oraz słodycze. Imprezę przygotował Gminny Ośrodek Kultury i Urząd Gminy w Perzowie przy współpracy ZS w Perzowie, ZS w Trębaczowie, Towrzystwa Rozwoju Gminy Perzów, Biblioteki Publicznej, GOPS oraz OSP w Perzowie. Życzenia dla dzieci i mam z okazji ich święta przesłała Marzena Maląg – Wojewoda Wielkopolski oraz Marzena Wodzińska – członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

 

Relacja fotograficzna zostanie wkrótce zamieszczona