Wieczór Świętojański

21 czerwca w Domasłowie odbyło się spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Perzów. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach obchodów Dni Gminy Perzów i związane było z organizowanym przez ARIMR konkursem na Najpiękniejszy Wianek Świętojański. Podczas spotkania wójt gminy Perzów Danuta Froń podziękowała Paniom z KGW za aktywną pracę na rzecz gminy:
 „Dziękuje Paniom za udział w imprezach organizowanych dla naszych mieszkańców. Potrawy przez Was przygotowane są zawsze bardzo smaczne i wyglądają wyjątkowo apetyczne. Wszystkie Koła zaangażowały się w działania związane z wydaniem publikacji gminnej z przepisami kulinarnymi i konkursem na najlepsze lokalne danie. Dziękuję, że z takim samym zaangażowaniem przystąpiłyście również do konkursu na najpiękniejszy wianek”. Wójt  Danuta Froń podkreślając aktywna działalność KGW na terenie gminy i dla gminy Perzów wręczyła również poszczególnym Kołom podziękowania i drobne upominki.
Spotkanie miało charakter integracyjny i było okazją do dyskusji związanej z rozwojem KGW, z codziennym życiem gminy i zwyczajami.

ZDJ 2876 ZDJ 2883

 

 ws

ZDJ 2897