II Uliczny Bieg Rodzinny „Z Biało-Czerwoną”

II Uliczny Bieg Rodzinny „Z Biało-Czerwoną”

W związku z obchodami  Święta Konstytucji 3 maja i Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja 2019 w Perzowie zorganizowany został II Uliczny Bieg Rodzinny „ Z Biało-Czerwoną”. Na starcie zameldowało się 63 zawodników.

Starty odbywały się w 5 kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy I-III, IV-VI szkół podstawowych, klasy VII, VIII, gimnazja, kategoria OPEN kobiet i mężczyzn.

Po emocjonujących biegach Wójt Gminy Perzów podziękowała za przybycie i wręczyła nagrody. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a najmłodsi również specjalne nagrody. Organizatorem II Ulicznego Biegu Rodzinnego był Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie przy wsparciu Animatorów perzowskiego Orlika,  nad bezpieczeństwem imprezy czuwała OSP Perzów.

ZDJ 2129 A

 

Wyniki II Ulicznego Biegu Rodzinnego „Z Biało-Czerwoną” :

 

Kategoria Przedszkola:

I – Szymon Gnitecki

II – Babadżanov Yaroslaw

III – Hubert Kaczmarek

Kategoria klasy I-III dziewczęta

I – Aurelia Wąsik

II – Zuzanna Zapolna

III – Róża Woźniak

Kategoria klasy I-III chłopcy

I – Michał Troska

II – Kacper Gnitecki

III – Babadżanov Mykyza

Kategoria klasy IV-VI dziewczęta

I – Martyna Mądra

II – Michalina Sokalska

III – Natalia Chlewicka

Kategoria klasy IV-VI chłopcy

I – Marcel Wika

II – Dawid Skoczylas

III – Rafael Góra

Kategoria klasy VII,VIII, Gim dziewczęta

I – Victoria Menzel

II – Jessica Horoszko

III – Weronika Pietrus

Kategoria klasy VII,VIII, Gim chłopcy

I – Mateusz Dziewięcki

II – Nikodem Ordyniak

Kategoria OPEN kobiety

I – Kamila Wąsik

II – Aleksandra Karnasiewicz

III – Monika Domagała

Kategoria OPEN mężczyźni

I – Wojciech Kozłowski

II – Przemysław Ostrowski

III – Jakub Gaicki

:

 

Kategoria Przedszkola:

I – Szymon Gnitecki

II – Babadżanov Yaroslaw

III – Hubert Kaczmarek

Kategoria klasy I-III dziewczęta

I – Aurelia Wąsik

II – Zuzanna Zapolna

III – Róża Woźniak

Kategoria klasy I-III chłopcy

I – Michał Troska

II – Kacper Gnitecki

III – Babadżanov Mykyza

Kategoria klasy IV-VI dziewczęta

I – Martyna Mądra

II – Michalina Sokalska

III – Natalia Chlewicka

Kategoria klasy IV-VI chłopcy

I – Marcel Wika

II – Dawid Skoczylas

III – Rafael Góra

Kategoria klasy VII,VIII, Gim dziewczęta

I – Victoria Menzel

II – Jessica Horoszko

III – Weronika Pietrus

Kategoria klasy VII,VIII, Gim chłopcy

I – Mateusz Dziewięcki

II – Nikodem Ordyniak

Kategoria OPEN kobiety

I – Kamila Wąsik

II – Aleksandra Karnasiewicz

III – Monika Domagała

Kategoria OPEN mężczyźni

I – Wojciech Kozłowski

II – Przemysław Ostrowski

III – Jakub Gaicki