W Gminie Perzów 11 par małżeńskich obchodziło Złote Gody

 27 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Perzowie odbyła się uroczystość jubileuszowa par małżeńskich, które przeżyły w związku małżeńskim 50 lat. Z tej okazji 11 par małżeńskich otrzymało Medale za długoletnie pożycie małżeńskie:

Jadwiga i Kazimierz Brząkałowie Stanisława i Zbigniew Gawlikowie Genowefa i Jerzy Grzezółkowie Maria i Jan Kubotowie Maria i Józef Kukulscy Maria i Alojzy Linkowie Teresa i Klemens Mencel Urszula i Zdzisław Młotowie Henryka i Bogdan Stodolscy Janina i Jan Zielonka Marianna i Henryk Zimochowie

 

DSC00918 DSC00980

 „Wasz Jubileusz jest szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu Waszego Małżeństwa – mówiła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Perzowie Anna Gruchot. Wieloletnim związkiem, wzajemnym poszanowaniem i przywiązaniem świadczycie, że rodzina jest najważniejszą wartością w życiu człowieka. Tak długi staż małżeństwa stanowi przykład do naśladowania dla Waszych dzieci, wnuków i wszystkich młodych małżeństw”. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością również Wójt Gminy Perzów Danuta Froń, przewodnicząca Rady Gminy Perzów Renata Włodarczyk oraz sekretarz gminy Weronika Urbańska. „Życzę zrealizowania wszystkich zamierzeń i planów - tych, które stawiacie sobie obecnie, jak i tych, które postawiliście sobie przed wielu laty wstępując w związek małżeński” – mówiła Wójt Danuta Froń. Niespodzianką dla Jubilatów była część artystyczna z udziałem dzieci z przedszkola w Perzowie oraz koncert zespołu Perzowianie. Uwiecznieniem tej wyjątkowej chwili było wspólne, pamiątkowe zdjęcie.