Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Perzów

3 maja na boisku Orlik w Perzowie odbyła się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Perzów. Drużyny biorące udział w Turnieju grały dla Michała, mieszkańca Perzowa.  Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 zespołów: Oscypek Zakopane – Orlik Perzów, Dajcie Nam Wygrać- Bralin, Łokieć Ośmiornicy – Orlik Perzów, Domasłów, Tiger Team – Utrata, OSP Perzów, Miechów, Akademia Lotników- Nowa Wieś Książęca, Gimnazjum Perzów, Linneo – Perzów. Rozgrywki zakończyły się po północy a ostateczna i zacięta rywalizacja zespołów piłkarskich wyłoniła zwycięzców:
1 miejsce OSP Perzów
2 miejsce Dajcie Nam Wygrać – Bralin
3 miejsce Gimnazjum Perzów
4 miejsce Łokieć Ośmiornicy –Orlik Perzów
Wybrano najlepszego strzelca, został nim Patryk Moś z Gimnazjum Perzów oraz najlepszego bramkarza, Artura Greczyńskiego z OSP Perzów
Organizatorami Turnieju byli: GOK w Perzowie, Lokalni Animatorzy Orlika oraz Urząd Gminy w Perzowie z ramienia, którego nad wszelkimi sprawami formalno - organizacyjnymi czuwała sekretarz Gminy Weronika Urbańska, pomysłodawczyni i inicjatorka Turnieju. „Bardzo dziękuję wszystkim zespołom, które wzięły udział w Turnieju i w ten sposób wsparły zbiórkę.  Jest to bardzo szlachetna postawa sportowców, z którymi spotykamy się nie po raz pierwszy. Turniej Charytatywny jest już 6 tego typu imprezą.  Dziękujemy również mieszkańcom i kibicom, którzy dołożyli swoją cegiełkę” – dodała sekretarz gminy Weronika Urbańska. Sędzią Turnieju był  Dariusz Bęś.

 

 www DSC 0793

 

 

www DSC 0779  awww DSC 0796   www DSC 0799       www DSC 0822