Wieczór z wnukami

 

„Wieczór z wnukami” – podsumowanie konkursu "List do babci, dziadka"

W miniony wtorek, 13 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie odbyło się niecodzienne spotkanie dziadków z wnukami. Była to okazja do wręczenia nagród i wyróżnień uczestnikom konkursu organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury pn.: „List do babci, dziadka”.

 

1laureaci i uczestnicy konkursu List do babcidziadka kat klasy IV VII

 

 

 

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Komisja konkursowa przeczytała ponad 70 listów napisanych przez wnuków do swojej babci czy dziadka. Listy były niezwykłe, wzruszające, niosły szczere wyznania, prośby i życzenia do ukochanych dziadków. Były też „Listy do nieba” zaadresowane do nieżyjącej już babci czy dziadka. Dla wielu młodych ludzi komunikujących się jedynie za pośrednictwem najnowszych, elektroniczny komunikatorów była to bardzo ważna lekcja szacunku i miłości do swoich dziadków” – mówiła Wójt Danuta Froń. Po ocenie jury, wszystkie listy zostały wysłane bezpośrednio na wskazany adres dziadków tradycyjną pocztą, co wzbudziło wielka radość. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Jedną z nich była kolacja z wnukiem w jednej z wybranych restauracji. Spotkanie z wnukami było też okazją do popisów artystycznych. Na scenie zaprezentowała się grupa teatralna ze szkoły podstawowej w Perzowie, wokaliści ze szkoły podstawowej w Trębaczowie i sekcji wokalnej działającej przy GOK. Babcie nie kryły wzruszenia, dziadkowie dumy ze swoich wnuków. Na zakończenie Wójt Gminy Perzów Danuta Froń zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.

 

 1kat. gimnazjum Listy do nieba

 

     

 

1Spotkanie z wnukami      1teatr SP Perzów 

Wyniki konkursu:

Kategoria: kl.1-3

1 miejsce: Miłosz Kupczak
2 miejsce: Lena Zając, Nikola Snopek
3 miejsce: Bartosz Młot Wyróżnienie: Adrianna Skiba

Kategoria kl. 4-7 

1  miejsce: Zofia Znaj, Roxana Raczyńska, Oliwia Niezgoda
2 miejsce: Patrycja Owoc, Natalia Sibińska, Igor Hurny Wyróżnienie: Julia Grzegorek, Paweł Sokalski, Aleksandra Snopek, Maksymilian Troszczyński, Alina Rybalchenko 

Kategoria gimnazjum 
1 miejsce: Aleksandra Skiba
Wyróżnienie: Weronika Pietrus 

Listy do nieba 2 miejsce: Julia Raczyńska, Laura Tkocz, Hanna Ostrowska